Papildoma informacija
| Procesorius | Mediatek MT8173 |
|---|---|
| Atmintis | 4 GB |
| SSD | 32 GB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 13.3" FHD Touch |
| Klaviatūros apšvietimas | Nėra |
| Baterijos būklė | Gera |
| Gamintojas | Acer |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Pastabos | Persiverčia, galima naudoti kaip planšetę |
| Miestas | Panevėžys |









