Papildoma informacija
| Procesorius | Celeron N4100 |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 128 GB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 15.6" HD |
| Vaizdo plokšė | Intel UHD 600 |
| Klaviatūros apšvietimas | Nėra |
| Baterijos būklė | Gera |
| Gamintojas | Acer |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Zarasai |










