Papildoma informacija
| Procesorius | i5-7300HQ |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 15.6" FHD |
| Vaizdo plokšė | GTX 1050 4 GB |
| Klaviatūros apšvietimas | RGB |
| Baterijos būklė | Gera |
| Gamintojas | Asus |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Zarasai |











