Papildoma informacija
| Procesorius | i5-7300U |
|---|---|
| Atmintis | 16 GB |
| SSD | 256 GB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 12.3" QHD+ Touch |
| Vaizdo plokšė | HD Graphics 620 |
| Klaviatūros apšvietimas | Yra |
| Baterijos būklė | Gera |
| Gamintojas | Microsoft |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Pastabos | Galima naudoti kaip planšetę be klaviatūros |
| Miestas | Panevėžys |















