Papildoma informacija
| Procesorius | i7-8665U |
|---|---|
| Atmintis | 16 GB |
| SSD | 256 GB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 15.6" 4K |
| Vaizdo plokšė | UHD Graphics 620 |
| Klaviatūros apšvietimas | Yra |
| Baterijos būklė | Gera |
| Gamintojas | Lenovo |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Išpardavimas | Taip |
| Defekto aprašymas | Ekrane yra baltų plėmų, matomi tik ant tamsaus fono |
| Miestas | Panevėžys |










