Papildoma informacija
| Procesorius | i3-4000M |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 192 GB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 15.6" FHD |
| Vaizdo plokšė | HD Graphics 4600 |
| Klaviatūros apšvietimas | Yra |
| Baterijos būklė | Gera |
| Gamintojas | Lenovo |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Zarasai |










