Papildoma informacija
| Procesorius | i3-7100U |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 128 GB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 13.3" HD |
| Vaizdo plokšė | HD Graphics 620 |
| Klaviatūros apšvietimas | Nėra |
| Baterijos būklė | Gera |
| Gamintojas | HP |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Panevėžys |









