Papildoma informacija
| Procesorius | i7-5600U |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 128 GB |
| Ekranas | 14.0" HD+ |
| Vaizdo plokšė | Intel HD 5500 |
| Klaviatūros apšvietimas | Nėra |
| Baterijos būklė | NĖRA |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Išpardavimas | Taip |
| Defekto aprašymas | Ekrane plėmas |
| Miestas | Utena |










