Papildoma informacija
| Procesorius | i7-1185G7 |
|---|---|
| Atmintis | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 15.6" FHD 144 Hz |
| Vaizdo plokšė | RTX 2060 Max-Q 6 GB |
| Klaviatūros apšvietimas | Yra |
| Baterijos būklė | Neveikia |
| Gamintojas | MSI |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Išpardavimas | Taip |
| Defekto aprašymas | Baterija neveikia. Aušintuvas naujas, bet veikia garsiau. |
| Miestas | Panevėžys |










