Papildoma informacija
| Procesorius | i3-530 |
|---|---|
| Atmintis | 4 GB |
| SSD | 128 GB |
| Ekranas | 22" FHD |
| HDD | 500 GB |
| Vaizdo plokšė | HD Graphics |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Panevėžys |
Parduotuvėje kaina gali skirtis. Kaina galioja tik užsakant internetu.
Turime
| Procesorius | i3-530 |
|---|---|
| Atmintis | 4 GB |
| SSD | 128 GB |
| Ekranas | 22" FHD |
| HDD | 500 GB |
| Vaizdo plokšė | HD Graphics |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Panevėžys |