Papildoma informacija
| Procesorius | i7-4810MQ |
|---|---|
| Atmintis | 16 GB |
| SSD | 256 GB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 15.6" FHD |
| Vaizdo plokšė | Quadro K2100M |
| Klaviatūros apšvietimas | Yra |
| Baterijos būklė | Gera |
| Gamintojas | HP |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Utena |










