Papildoma informacija
| Procesorius | i5-1135G7 |
|---|---|
| Atmintis | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 15.6" FHD |
| Vaizdo plokšė | Iris Xe Graphics |
| Klaviatūros apšvietimas | Nėra |
| Baterijos būklė | Gera |
| Gamintojas | HP |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Panevėžys |










