Papildoma informacija
| Procesorius | i5-4590 |
|---|---|
| Atmintis | 16 GB |
| SSD | 256 GB |
| HDD | Nėra |
| Vaizdo plokšė | HD Graphics |
| Gamintojas | Fujitsu |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Panevėžys |
Parduotuvėje kaina gali skirtis. Kaina galioja tik užsakant internetu.
Turime
| Procesorius | i5-4590 |
|---|---|
| Atmintis | 16 GB |
| SSD | 256 GB |
| HDD | Nėra |
| Vaizdo plokšė | HD Graphics |
| Gamintojas | Fujitsu |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Panevėžys |