Papildoma informacija
| Procesorius | i3-1115G4 |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 128 GB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 14.0" HD |
| Vaizdo plokšė | UHD Graphics |
| Klaviatūros apšvietimas | Yra |
| Baterijos būklė | Gera |
| Gamintojas | Dell |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Panevėžys |











