Papildoma informacija
| Procesorius | i3-8100 |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 128 GB |
| Ekranas | 22" FHD |
| HDD | Nėra |
| Gamintojas | Fujitsu |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Panevėžys |
Parduotuvėje kaina gali skirtis. Kaina galioja tik užsakant internetu.
Turime
| Procesorius | i3-8100 |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 128 GB |
| Ekranas | 22" FHD |
| HDD | Nėra |
| Gamintojas | Fujitsu |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Panevėžys |