Papildoma informacija
| Procesorius | i3-9100 |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 23.8" FHD |
| Vaizdo plokšė | UHD Graphics 630 |
| Gamintojas | HP |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Defekto aprašymas | Nėra garso |
| Miestas | Panevėžys |







