Papildoma informacija
| Procesorius | i5-6400 |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 240 GB |
| HDD | Nėra |
| Vaizdo plokšė | GTX 750 Ti 2 GB |
| Gamintojas | Lenovo |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Panevėžys |
Parduotuvėje kaina gali skirtis. Kaina galioja tik užsakant internetu.
Turime
| Procesorius | i5-6400 |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 240 GB |
| HDD | Nėra |
| Vaizdo plokšė | GTX 750 Ti 2 GB |
| Gamintojas | Lenovo |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Panevėžys |