Papildoma informacija
| Procesorius | i3-9100 |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 240 GB |
| HDD | Nėra |
| Gamintojas | HP |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Zarasai |
Parduotuvėje kaina gali skirtis. Kaina galioja tik užsakant internetu.
Turime
| Procesorius | i3-9100 |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 240 GB |
| HDD | Nėra |
| Gamintojas | HP |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Zarasai |