Papildoma informacija
| Procesorius | Ryzen 9 6900HS |
|---|---|
| Atmintis | 32 GB |
| SSD | 1 TB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 15.6" QHD 240Hz |
| Vaizdo plokšė | RTX 3080 8 GB |
| Klaviatūros apšvietimas | RGB |
| Baterijos būklė | Gera |
| Gamintojas | Asus |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Panevėžys |











