Papildoma informacija
| Procesorius | i7-7700HQ |
|---|---|
| Atmintis | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 15.6" FHD 120 Hz |
| Vaizdo plokšė | GTX 1070 8 GB |
| Klaviatūros apšvietimas | Yra |
| Baterijos būklė | Gera |
| Gamintojas | Asus |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Panevėžys |










