Papildoma informacija
| Procesorius | i5-4690K |
|---|---|
| Atmintis | 16 GB |
| SSD | 240 GB |
| HDD | 500 GB |
| Vaizdo plokšė | GTX 1050 3 GB |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Pastabos | Naujas korpusas |
| Defekto aprašymas | Pagrindinėje plokštėje 1 USB neveikia |
| Miestas | Panevėžys |








