Papildoma informacija
| Procesorius | Pentium 6405U |
|---|---|
| Atmintis | 4 GB |
| SSD | 128 GB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 14.0" FHD |
| Vaizdo plokšė | UHD Graphics |
| Klaviatūros apšvietimas | Nėra |
| Baterijos būklė | Gera |
| Gamintojas | Lenovo |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Išpardavimas | Taip |
| Miestas | Panevėžys |









