Papildoma informacija
| Procesorius | AMD A4-4300M |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 128 GB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 15.6" HD |
| Vaizdo plokšė | AMD Radeon HD 7420G |
| Klaviatūros apšvietimas | Nėra |
| Baterijos būklė | Gera |
| Gamintojas | HP |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Išpardavimas | Taip |
| Miestas | Panevėžys |










