Papildoma informacija
| Procesorius | Xeon E3-1545 v5 |
|---|---|
| Atmintis | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| Ekranas | 15.6" FHD |
| Vaizdo plokšė | NVIDIA Quadro M2200 |
| Klaviatūros apšvietimas | Yra |
| Baterijos būklė | Gera |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Panevėžys |










