Papildoma informacija
| Procesorius | i3-4005U |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 15.6" HD |
| Vaizdo plokšė | GeForce820M |
| Klaviatūros apšvietimas | Nėra |
| Baterijos būklė | Silpna |
| Gamintojas | Dell |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Išpardavimas | Taip |
| Miestas | Panevėžys |










