Papildoma informacija
| Procesorius | Ryzen 3 3300U |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| Ekranas | 14.0" HD |
| Vaizdo plokšė | AMD Radeon Vega 6 |
| Klaviatūros apšvietimas | Nėra |
| Baterijos būklė | Gera |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Utena |










