Papildoma informacija
| Procesorius | Ryzen 7 5800H |
|---|---|
| Atmintis | 32 GB |
| SSD | 1 TB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 15.6" QHD 165 Hz |
| Vaizdo plokšė | RTX 3070 8 GB |
| Klaviatūros apšvietimas | Yra |
| Baterijos būklė | Gera |
| Gamintojas | Lenovo |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Geriausi pasiūlymai | Taip |
| Defekto aprašymas | Pelytės kairys mygtukas neveikia |
| Miestas | Panevėžys |





