Papildoma informacija
| Procesorius | i7-8550U |
|---|---|
| Atmintis | 16 GB |
| SSD | 256 GB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 14.0" FHD IPS |
| Vaizdo plokšė | UHD Graphics 620 |
| Klaviatūros apšvietimas | Yra |
| Baterijos būklė | Nauja |
| Gamintojas | Lenovo |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Geriausi pasiūlymai | Taip |
| Miestas | Panevėžys |









