Papildoma informacija
| Procesorius | i7-7700HQ |
|---|---|
| Atmintis | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 15.6" 4K Touch |
| Vaizdo plokšė | GTX 1050 4 GB |
| Klaviatūros apšvietimas | Yra |
| Baterijos būklė | Gera |
| Gamintojas | Dell |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Panevėžys |










