Papildoma informacija
| Procesorius | Ryzen 7 5800H |
|---|---|
| Atmintis | 24 GB |
| SSD | 1 TB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 16.0" 2.5K IPS |
| Vaizdo plokšė | RTX 3060 6 GB |
| Klaviatūros apšvietimas | Yra |
| Baterijos būklė | Gera |
| Gamintojas | Lenovo |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Panevėžys |










