Papildoma informacija
| Procesorius | Ryzen 5 5500U |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 14.0" FHD |
| Vaizdo plokšė | AMD Radeon Graphics |
| Klaviatūros apšvietimas | Yra |
| Baterijos būklė | Gera |
| Gamintojas | Lenovo |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Defekto aprašymas | Skilęs viršutinis stiklas, lietimas ne pilnai veikia. Ekranas rodo gerai |
| Miestas | Panevėžys |













