Papildoma informacija
| Procesorius | i3-4000M |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 128 GB |
| Ekranas | 15.6" HD |
| Vaizdo plokšė | HD Graphics 4600 |
| Klaviatūros apšvietimas | Nėra |
| Baterijos būklė | Gera |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Išpardavimas | Taip |
| Miestas | Panevėžys |










