Papildoma informacija
| Procesorius | Ryzen 5 5600 |
|---|---|
| Atmintis | 32 GB |
| SSD | 512 GB |
| HDD | Nėra |
| Vaizdo plokšė | RTX 3060 12 GB |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Panevėžys |
Parduotuvėje kaina gali skirtis. Kaina galioja tik užsakant internetu.
Turime
| Procesorius | Ryzen 5 5600 |
|---|---|
| Atmintis | 32 GB |
| SSD | 512 GB |
| HDD | Nėra |
| Vaizdo plokšė | RTX 3060 12 GB |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Panevėžys |