Papildoma informacija
| Procesorius | i7-1265U |
|---|---|
| Atmintis | 16 GB |
| SSD | 256 GB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 14.0" FHD |
| Vaizdo plokšė | UHD Graphics |
| Klaviatūros apšvietimas | Nėra |
| Baterijos būklė | Gera |
| Gamintojas | Lenovo |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Panevėžys |










