Papildoma informacija
| Procesorius | i5-5300U |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 128 GB |
| Ekranas | 14" FHD IPS |
| Vaizdo plokšė | Intel HD 5500 |
| Klaviatūros apšvietimas | Nėra |
| Baterijos būklė | Gera |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Zarasai |










