Papildoma informacija
| Procesorius | AMD A8-9600 |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 120 GB |
| HDD | 1 TB |
| Vaizdo plokšė | R7 graphics |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Panevėžys |
Parduotuvėje kaina gali skirtis. Kaina galioja tik užsakant internetu.
Turime
| Procesorius | AMD A8-9600 |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 120 GB |
| HDD | 1 TB |
| Vaizdo plokšė | R7 graphics |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Panevėžys |