Papildoma informacija
| Procesorius | i5-4300U |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 120 GB |
| Ekranas | 15.6" FHD |
| Vaizdo plokšė | GeForce GT 720M 2GB |
| Klaviatūros apšvietimas | Nėra |
| Baterijos būklė | Nauja |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Panevėžys |










