Papildoma informacija
| Procesorius | I7-5500U |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 13.3" FHD IPS |
| Vaizdo plokšė | HD Graphics 5500 |
| Klaviatūros apšvietimas | Yra |
| Baterijos būklė | Gera |
| Gamintojas | Toshiba |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Defekto aprašymas | Yra šviesus plėmukas ekrane, matomas tik ant šviesaus fono |
| Miestas | Zarasai |










