Papildoma informacija
| Procesorius | i5-6287U |
|---|---|
| Atmintis | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| HDD | Nėra |
| Ekranas | 13.3" WQXGA IPS |
| Vaizdo plokšė | Iris Graphics 540 |
| Klaviatūros apšvietimas | Yra |
| Baterijos būklė | Gera |
| Gamintojas | Apple |
| Garantija | 3 mėn. |
| Būklė | Atnaujinta |
| Miestas | Utena |









